Pajączek 5 NxG Professional licencja elektroniczna Zobacz większe

Pajączek 5 NxG Professional licencja elektroniczna

CSP1

Nowy produkt

Edytor HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript, RSS i innych najnowszych technologii. Posiada wbudowany FTP, WebDAV, walidator, tryb wysiwyg oraz bogatą pomoc.
Licencja nigdy nie wygasa. Wersja elektroniczna.

Więcej szczegółów

147,15 zł brutto

Więcej informacji

Pajączek to program do tworzenia stron WWW. Zarówno prostych serwisów w HTML czy XHTML, jak również rozbudowanych, tworzonych w PHP, JavaScript, CSS i mySQL. Pajączek zawiera świetny edytor tekstowy z dziesiątkami schematów kolorowania i graficzny edytor WYSIWYG dla początkujących. W program wbudowany jest klient FTP i WebDAV oraz narzędzia weryfikacji kodu, odsyłaczy, pisowni, synchronizacji, obsługi baz danych, a także wiele gotowych szablonów stron. Dzięki tym cechom Pajączek stanowi doskonałe i wszechstronne narzędzie pomocne w budowaniu zarówno prostych jak i skomplikowanych witryn internetowych.

Pajączek Professional to nasza największa duma. Otrzymaliśmy wiele nagród za ten program (np. Produkt Roku wg PC World, Produkt Roku PC Kurier, Chip Tip i inne...), a liczba jego użytkowników wciąż rośnie. Nie ma chyba osoby w Polsce, mającej coś wspólnego z tworzeniem WWW, aby nie znała tej nazwy. Wersja Professional to program dla ambitnych użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką w zasadzie wszystko co potrzebne każdemu profesjonaliście.

Nawet w najwyższej wersji Professional, Pajączek jest wyjątkowo tani w porównaniu do innych, konkurencyjnych programów. Aby uczynić go jeszcze bardziej dostępnym, stworzyliśmy wersję Standard, która oferuje mniej funkcji niż jej starszy brat, ale jest znacznie tańsza i z jej pomocą można także stworzyć interesującą stronę internetową.

Jeśli posiadasz starszą (np. Pajączek 2.x lub 2000) lub nizszą (np. Standard) wersję programu i chciałbyś zamienić ją na najnowszą, możesz to teraz uczynić na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do naszego działu aktualizacji / upgrade po więcej informacji.

 

Korzyści dla użytkowników Pajączka
nic więcej nie potrzebujesz do tworzenia i publikacji w Internecie

Pajączek w wersji Professional oferuje wszystko, czego może potrzebować współczesny webmaster. Pajączek 5 NxG zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów internetowych oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami tworzonymi w PHP, JavaScript, VBScript, ASP i działającymi na WWW, a także na ich publikację.
dostajesz świetny edytor z podpowiedziami i autouzupełnianiem

Pajączek zawiera edytor kodu z wieloma, różnorodnymi schematami kolorowania, podpowiedziami i automatycznym uzupełnianiem kodu, a także pomocą kontekstową (np. do funkcji PHP czy znaczników HTML), a dla początkujących również edytor graficzny WYSIWYG.
nie musisz używać innych programów do wysyłania plików do sieci

Nasz program udostępnia panel, gdzie w sposób znany z Windows możesz przeglądać zawartość zdalnych serwerów FTP i WebDAV. Możesz edytować pliki otwierając je bezpośrednio z serwera, a także przesyłać na serwer całe katalogi. W Pajączku znajdziesz również funkcję automatycznej synchronizacji lokalnej kopii serwisu ze zdalną na serwerze. Komunikacja z serwerami jest bezpieczna, gdyż można korzystać z szyfrowania SSL/TLS.
nie musisz korzystać z zewnętrznych narzędzi sprawdzania poprawności składni

Pajączek oferuje kilka różnych narzędzi pozwalających na tworzenie poprawnych stron. Począwszy od sprawdzania pisowni, narzędzia korekty typograficznej, po mechanizmy sprawdzania poprawności odsyłaczy i składni kodu strony. Możesz korzystać z wbudowanego walidatora lub wysyłać stronę do sprawdzenia w walidatorze W3C®. Program sprawdza również poprawność arkuszy CSS, a także oferuje możliwość ładnego formatowania kodu za pomocą Tidy lub Pajączka.
testowanie strony czy kodu PHP jest proste

Oprócz możliwości szybkiego wywoływania podglądu zewnętrznego w dowolnej przeglądarce, Pajączek oferuje również szybki podgląd wewnętrzny w Internet Explorer oraz Mozilla (Firefox). Dostępne jest narzędzie dynamicznego podglądu, automatycznie aktualizowane po każdej zmianie w treści strony. Aplikacje PHP mogą być łatwo testowane na lokalnym komputerze przy użyciu funkcji mapowania, która jest wbudowana w program.
phpMyAdmin jest fajny, ale nie niezbędny

Współczesne strony, to już nie tylko treść statyczna, ale również bazy danych. Z myślą o użytkownikach dodany został do Pajączka moduł obsługi baz danych mySQL. Bazy można przeglądać w specjalnym nawigatorze oraz oczywiście modyfikować. W programie znajduje się łatwy w obsłudze kreator zapytań oraz import i eksport danych z bazy.
gotowe i atrakcyjne szablony stron WWW pod ręką

Aby ułatwić start w Internecie, wbudowaliśmy w Pajączka kilkadziesiąt gotowych do użycia szablonów kompletnych serwisów. Za pomocą kilku kliknięć można wygenerować serwis z podstronami i tylko wypełnić go treścią.
HTMLHelp również dostępny w Pajączku

HTML Help to system tworzenia elektronicznej dokumentacji do programów. Korzystając z Pajączka możesz szybko przekształcić cały serwis lub pojedynczą stronę w profesjonalną dokumentację HTMLHelp. W Pajączku znajduje się edytor spisu treści, skorowidza i projektu. Kompilacja jest szybka, aby po chwili cieszyć się elektroniczną dokumentacją.
chcesz się uczyć, dobrze trafiłeś

Do Pajączka dołączona jest przebogata dokumentacja. Wśród niej nie tylko obszerna pomoc do programu (po przeliczeniu to ponad 500 stron maszynopisu), ale również liczne poradniki i kursy np. tworzenia stron WWW, CSS, PHP, JavaScript, specyfikacje i dokumenty techniczne.
nie jesteś sam!

W ciągu ponad 10 lat "życia" Pajączka, wokół programu wytworzyła się bardzo duża społeczność użytkowników, która wciąż rośnie. Ta społeczność egzystuje w ramach forum dysuksyjnego, gdzie wzajemna życzliwość i pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów są na porządku dziennym. Z przyjemnością powitamy Cię w tym gronie!