Lista produktów producenta: ILUO

Firma ILUO Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia najwyższej jakości oprogramowania.Firma ILUO Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia najwyższej jakości oprogramowania.


Duszą i zagorzałym fanem ILUO Sp. z o.o. jest Wojciech Frysztak, autor niezwykle popularnego na rynku systemu do obsługi magazynów i sprzedaży WF-MAG*, założyciel i twórca sukcesu firmy/marki WA-PRO*, którą zarządzał od momentu powstania przez 16 lat.

Dziedziną, w której się specjalizujemy jest oprogramowanie dla biznesu. ILUO to nie jest projekt przypadkowy. Uczestnicy przedsięwzięcia są związani z tworzeniem oprogramowania dla przedsiębiorstw od kilku do kilkunastu lat. Wynikiem tego jest ogromne doświadczenie w dziedzinie, w której się specjalizujemy. Profesjonalny trzon zespołu wspiera grono młodych z entuzjazmem podchodzących do pracy programistów.


Projekt ILUO jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek, w którym przedsiębiorcy potrzebują coraz skuteczniejszych i przyjaźniejszych rozwiązań do zarządzania ich biznesem. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie wsparte naszymi pasjami, chcemy pokazać użytkownikom naszych rozwiązań, że to co wydawało się kiedyś niemożliwe stało się dziś oczywiste i trudno bez tego żyć.


Logo ILUO symbolizuje nasze pasje i stałe dążenie do rozwoju. Każda litera logo powstaje poprzez dopisanie jednej kreski do poprzedniej a tym samym odzwierciedla nasze pragnienia tworzenia rozwiązań coraz doskonalszych i coraz bliższych człowiekowi.
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów