mFaktura Magazyn licencja wieczysta 1 stanowisko

MATSFMB1EL

Nowy produkt

Prosty i intuicyjny program do fakturowania z magazynem

Więcej szczegółów

105,69 zł brutto

Więcej informacji

Program charakteryzuje się prostym, intuicyjnym i nowoczesnym interfejsem. Nie powinien sprawiać kłopotów nawet początkującym użytkownikom.

Ta wersja programu wyposażona została w moduł obsługi magazynu
Moduł magazynu w programie mFaktura został stworzony z myślą o małych i średnich firmach prowadzących działalność handlową i produkcyjną. Funkcja magazynu to nie tylko informacje o stanach ilościowych, ale również min. :

  • prowadzenie ewidencji zakupów i przyjęć magazynowych
  • wydawanie towarów/usług
  • śledzenie historii przeprowadzanych operacji przyjęć, wydań i sprzedaży towarów/usług
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • tworzenie szczegółowych raportów zysków ze sprzedaży określonych dóbr (do dyspozycji mamy następujące raporty: Zyski ze sprzedaży, Zyski ze sprzedaży według produktów oraz Miesięczne porównanie zysków w postaci wykresu).


Ponadto program wyposażony jest we wszystkie opcje niezbędne dla programu fakturującego oraz opcje ułatwiające pracę osobom prowadzącym księgowość (szczegółowa specyfikacja poniżej).

Program jest ciągle rozwijany, a poprzez system automatycznych aktualizacji użytkownik ma darmowy dostęp do wprowadzanych poprawek i unowocześnień. Na wypadek kolejnych zmian w ustawię wbudowaliśmy w program opcję : zmiana stawek VAT - umożliwiającą szybką zmianę stawek w towarach/usługach oraz słownikach.

mfaktura zestawienie

 

Pobierz demo >

 

Program sprzedawany jest w pudełku na nośniku CD.