mPensjonat @BOX powyżej 30 pokoi - program dla hoteli, pensjonatów

MATSPP30B

Nowy produkt

Oprogramowanie dla pensjonatu, hotelu. Powyżej 30 pokoi.

Licencja wieczysta, 1 stanowisko

Więcej szczegółów

365,85 zł brutto

Więcej informacji

Program hotelowy mPensjonat znacznie upraszcza zarządzanie domem wczasowym, pensjonatem, hotelem lub hostelem. Jest to rozbudowana wersja innego produktu - mHotel.  Porównanie tych dwóch produktów prezentuje tabela poniżej.

 

Pomocą merytoryczną w tworzeniu oprogramowania mPensjonat służyli i służą nasi klienci, w szczególności jesteśmy wdzięczni za cenne uwagi kilku zaprzyjaźnionym kierownikom i właścicielom pensjonatów i hoteli. Wszystko to sprawia, że w obecnej chwili możemy Państwu zaoferować bardzo stabilną, sprawdzoną i funkcjonalną aplikację.

 

Główne zalety programu, tj. bogata funkcjonalność,przy zachowaniu prostoty obsługi oraz niska cena sprawiają, iż nasze oprogramowanie jest bardzo atrakcyjną propozycją dla obiektów turystycznych. Zostało ono zbudowane w oparciu o najnowsze, sprawdzone technologie firmy Microsoft. Co gwarantuje stabilność i niezawodność w środowisku Windows. Dodatkowym jego atutem jest  praca w oparciu o serwerową bazę danych MS SQL Server (wiodący, niezawodny system baz danych), która doskonale sprawdza się zarówno w pracy jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej, również przez Internet.

 

Poprzez system automatycznych aktualizacji użytkownik ma darmowy dostęp do wprowadzanych udoskonaleń do zakupionej wersji programu. 

 

Zestawienie

Pobierz demo >